SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SUPER BANESE_ IDEALE PER QIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira ne Lagjen MAT 1 Respektivisht objekti perfect i LIN PROJECTIT
BAnesa posedon Sallon me Kuzhine, dhome e vogel per femije,Dhome Fjetje,Banjo, Koridor dhe Ballkon e tera e mobiluar mire
Kontakt_Arberi
045 641 794
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »