SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SUPER BANESE TE ROYAL_NXEMJE QENDRORE_250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Spitalit respektivisht Objekti i i Royalitbanesat e para ne te kuqe), Posedon Sallon , Kuzhina mund te ndahete veqant, banjo, Ballkon , korridor dhe Dhome fjetje me te gjitha elementet, preferohen Qift apo familjar

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 641 794 ose 044 124 677
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »