SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 60m2 luksoze me qira ne Arberi/Dragodan.
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 60m2 luksoze me qira ne Arberi/Dragodan.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi qirase eshte 270euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »