SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne ndertim n'Çarshi te Vogel (rr.kryesore)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
109833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 banesa ne ndertim e siper, ne rrugen Enver Gjerqeku (ish rr. Skenderbeu), ne Qarshi te Vogel.
Banesat kane siperfaqe prej 95 m2 - kati i pare, 95 m2 - kati i dyte dhe 102 m2 - kati i trete.
Secila ka te planifikuar sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe parkim nentokesor. Ndryshimet ne plan jane te mundshme gjate fazes se ndertimit, e cila pritet te zgjase deri ne vjeshte te vitit 2016.
Dokumentacioni i kompletuar, me Leje Ndertimi.
Cmimi dhe kushtet e pageses me marreveshje.
Informata rreth publikuesit
Enver
Gjakovë
00377 44 764 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »