SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne lagjen TopHane, 126m2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
126 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen TopHane,banesa ka madhesi prej 126m2.Ajo posedon 3 dhoma gjumi,2 banjo dhe sallon me kuzhine.Numri kontaktus 044 746 068
Informata rreth publikuesit
Uran
Prishtinë
044746068
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »