SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen TopHane, 110m2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen TopHane,banesa ka madhesi prej 110m2.Ajo posedon 2 dhoma gjumi dhe sallon te madhe me kuzhine.Numri kontaktus 044 746 068
Informata rreth publikuesit
Uran
Prishtinë
044746068
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »