SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje (rruga kryesore Peje-Rozaje)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
10985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija e cila gjindet ne rrugen kryesore (buze asvalltit) Peje-Rozhaj.
Shtepija eshte ndertim modern me izolim te mire dhe me siperfaqe prej 350 m2.
Shtepija eshte e gatshme per banim dhe posedon tri banesa nga kater dhomeshe me hyrje te vacant ,podrum,garazh.

Shtepia eshte e pershtatshme per cdo veprimtari afariste si: Hotel,Restauran,zyre,object prodhues etj.

Cmimi: Sipas marveshjes (cmimi i volitshem)

Tel: +377 44125 489
Informata rreth publikuesit
Vetton
Pejë
+37744125489
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »