SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Truallin ne Llapnasell
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
109860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes Urgjent 14 Ari truall ne llapnasell ne hyrje te llapnaselles nga rruga kryesore vetem 200 metra, trualli posedon rrugen katastrale dhe mund te ndahet ne 7 ari .me nje qmim shum te volitshem tel. 045 656269
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049604962
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »