SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
objekt me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
109865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
== Leshoj objektin me qera ==

objekti gjindet 25KM nga prishtina rruges per ferizaj dhe ka 3000metra katror eshte ne magjistrale​ i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, qmimi shum i volitshem
per informata tel: 044 275-946
Informata rreth publikuesit
Ed
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »