SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Token per Ndertim te lart
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
5000 m²
ID e produktit :
109867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj 50 ari toke per ndertim te lart ne Veterrnik afer Hotel Jakoves dhe Hotel international si dhe afer ALbi Mall, toka eshte ne mes dy rrugeve njera eshte e asfaltuar tjetra rruge eshte ne proces ket vit . 045 65 62 69
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049604962
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »