SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALL NE SHITJE QENDER PRISHTINE , SIPERFAQJA 500M2 ```
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:00
ID e produktit :
10988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TRUALLI NE SHITJE QENDER TE PRISHTINES, NE RRUGEN KRYESORE PAS RESTAURANT RUGOVA, SIPERFAQJA 500M2, I PERSHTATSHEM PER OBJEKT AFARIST DHE NDERTIM TE LARTE.

ÇMIMI 100,000 €/PER ARI

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »