SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
109895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen bregu i Diellit ne kompleksin Puhiza.
Banesa eshte e mobiluar por ka kuzhinen e instaluar. Banesa ka nxemje qendrore nga Termokosi. Eshte ne katin e I-re dhe ka 90m², ka garazh dhe parking te mjaftueshem para ndertese, Banesa ka nje pamje te bukur para se ciles gjindet edhe parku per femije.
Renditja:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
2 banjo
Ballkon

Qmimi: 300 euro

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »