SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE NE LAGJEN BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
109900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit ne kompleksin Puhiza.
Banesa eshte e pa mobiluar . Banesa ka nxemje qendrore nga Termokosi. Eshte ne katin e VII-te dhe ka 90m², ka garazh dhe parking te mjaftueshem para ndertese, Banesa ka nje pamje te bukur para se ciles gjindet edhe parku per femije.
Renditja:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
2banjo te madhe
Ballkon te madh

Qmimi: 900€/m²

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »