SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TROJE 2 X 5 ARI DHE 7 ARI NE SOFALI ```
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:25
ID e produktit :
10992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SIPERFAQJA E TRUALLIT:500M2, 500M2, 700M2...

LOKACIONI: SOFALI BUZE FSHATIT

ÇMIMI:4200EURO/ ARI.


Prona PLUS
+377/ 045534717
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
SOFALI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »