SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 75m2 ne Lagjen Dardania.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 75m2 ne Lagjen Dardania.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Çmimi eshte 85000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »