SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 55m2 me qira në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
109934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 55m2 me qira në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti.
Banesa gjendet në Sheshin Zahir Pajatiti, është tërësisht e mobiluar (me mundësi heqje të mobiljeve nëse kërkohet për Zyre) dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »