SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME 35 ARI TRUALL-85750EURO^
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin me 35 ari trull vetem 10 km nga prishtina ne Mazgit te ulet, Obiliq. Toka eshte e pershtatshme per çdo lloj biznesi ka rruge ne te dyja anet e truallit me asfalt.
Çmimi eshte 2450 Euro per Ari, qe i bie 85.700 euro. Te gjithe infrasktrukturen e ka ne rregull dhe gjithashtu jane edhe 130 peme te kulturave te ndryshme, shes ose e ndrroj me banes ne prishtine ose fushe kosove.

Me pare kesh cmimi diskutohet!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555
049 60 80 70 (Viber)
e-mail: search-agency@live.com
o.ag.45
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »