SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
109937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite banesa e cila osht 94m2 ne katin e 4 ka liftin dhe i ka 2 dhoma gjumi , sallonin kuzhinen ,banjo , ballkon , banesa eshte e ndertume prej Dino Comapany . Cmimi eshte 48000€ .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shqipe
049-695-646
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »