SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa shitet dhe ipet me qera te qafa permi restorant deraden
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
109938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa posedon:
1 sallon
1 kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
banesa gjindet te qafa mir restorant DERADA kati i 3
qmimi per shitje 95000 euro
qmimi per qera 300 eruo

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386 ( 49) 545 181 viber
+377 ( 44) 374 331 viber
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »