SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TROJE ME SIPERFAQE 20 ARI DHE 22 ARI NE SOFALI-PRISHTINE ```
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
ID e produktit :
10994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SIPERFAQJA E TRUALLIT:2000M2. DHE 2200M2.
LOKACIONI: SOFALI..
MUNDESI TE NDARJES NE PARCELA ME TE VOGLA.
ÇMIMI:3700 EURO/ ARI.


Prona PLUS
+377/ 045534717
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
SOFALI-PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »