SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE PEJTON TE 3 SHESHIRAT
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
109940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne Pejton te 3 Sheshirat me sakte perballe Katedrales,ndodhet ne katin e 1,eshte super e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma
koridor
banjo

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »