SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka dhomen e fjetjes,dhomen e ndejes me kuzhin, koridorin, banjon, ballkonin. Ka nxemje qendrore me rryme.Eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar per banim. Por eshte e pershtatshme edhe per zyre.
E gjith pamja e baneses eshte kah Shehi Zahir Pajaziti.
Informata rreth publikuesit
byli80
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »