SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne qender te Ferizaj(kati I)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '13
ID e produktit :
10995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender te qytetit te Ferizaj. Banesa eshte ne katin e pare mbi kafiterine Blla Blla.Ka edhe ballkon.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.
Kontaktoni ne 044 162 159
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »