SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
127 m²
ID e produktit :
109950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap katin e 2 dhe te 3 me qera ne dragodanKati par ka 3 dhoma gjumi dhom pritje me gjith tryez kuzhin me tryez dhe elemwntet percjellese2 banjo Kati i 3 ka 1 dhom gjumi nje dhom pritje shpajz banjo kuzhin tryez me te gjitha elementet banesat leshohen per nderkombetar ose familjar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
37744552560
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »