SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 60m2,kati i 1-re te Pozhegu Brothers, Mati 1
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:36
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2,ne katin e 1-re,me garazh dhe podrum ndertim i Pozhegu Brothers ne lagjen Mat i1. Banesa eshte e gatshme per banim, ndertimi eshte shume profesional, zgjidhja e hapesires funksionale dhe e pershtatshme per jete sa me komode. Kushtet jane shume te mira ka uje 24h, ka kendin e lojrave per femije, parking per veture etj. Banesa ka keto hapesira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- dhoma te fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
-depo {podrum 4.50m2
-garazhe per veture
Dokumentacion te rregullt, perkthimi te Noteri me flete poseduese.
Qmimi eshte komplet banesa podrumi dhe garazha 45.000 euro

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »