SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
109985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit. Te banesat e Bardha afer Maxi Market. Banesa eshte ne katin e 4.

Banesa eshte e renovuar dhe e ridizajnuar brenda.
I ka 3 dhoma te gjumit. Nje dhome standarde te gjumit dhe dy te tjera me te vogla (te pershtatshme per femije).

Gjithashtu ka dhomen e dites se bashku e kuzhinen.

Banjo eshte e re. E rregulluar para nje muaji.

Eshte ndertim i vjeter dhe ka 60m2

Informatat ne tel:
044423413
044152188
049115822
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044151366
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »