SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
For Rent Penthouse Apartment BANESE LUKSOZE 300m2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera per staf nderkombetar banesen moderne dhe exklusive Penthouse me rreth 300m2 ne katin 6. Permban 4 dhoma gjumi (dy dhoma kane banjot e integruar me xhakuzi), Sallon, Kuzhine, 3 banjo. Terrasa 140m2 nderlidhet ne te kater anet e objektit me pamje atraktive (te pa penguar me objekte tjera) mbi qytetit e Prishtines. Objekti ka pak njesi banuese, eshte i qete dhe tejet modern, uje 24, Alarm dhe masa sigurie, garazhe nentokesore dhe mirembajtje. Lagje e qete dhe moderne e qytetit.
E gatshme per banim. Direkt nga pronari, ju lutem na kontaktoni permes email-it. Viber.044444110, Tel.044191519 ose Agjencionin Dion Tel. 044147956

Info in ENGLISH:
Penthouse apartment for rent in Prishtina, 300m2
Number of rooms: 5
Bedrooms: 4
Living room:1
Kitchen:1
Bathrooms: 3
Parking for 2-4 cars
Terrace:140m2
Beautiful Penthouse, exclusive penthouse- apartment with a beautiful view over the city of Prishtina. Brand new buildind. If you are interested, please write us email.
Informata rreth publikuesit
Ofertuesi
Prishtinë
044444110
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »