SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te Pejes 044 233 277
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
109998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne objektin e mini maxit perballe parkut te qytetit. Banesa eshte ne katin e pare te banimit me 96 m2 me dokumentacion te rregullt dhe perkthim te menjehershem.
Dhomat: Sallon dhe kuzhine , dy dhoma te fjetjes , dy ballkona ( njeri prej ballkonave mund te rikonstruktohet dhe te nxirret nje dhome fjetje ) koridor , banjo.
Banesa eshte e mobiluar me mobile luksoze , nxemje qendrore, e pabanuar.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bel
Prishtinë
044 233 277 049 865 865
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »