SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shitet banesa e mire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
110002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Breg Diellit . ndertusi kompania Famis . kati 2 . siperfaqe 71m2 - renditja > Sallon me kuzhin - ballkon te madh - dhom gjumi - banjo - koridor ,banesa esht ekstra e punume posedon liftin . ndertimi esht shum i mire me standart . posedon leje ndertimi .

qmimi 760 euro m2 i diskutushem . shitja esht ber ketu ka 900 eu m2

tel ose viber : +386 49 233 531 ose +386 49 113 659 dhe +386 49 277 999
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049277999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »