SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE BREG DIELLIT-TE SHPIJA E SHENDETIT
Çmimi :
€102,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
110020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Breg te Diellit te Shtepija e Shendetit. Banesa gjindet ne katin e IV eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kere renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
dy terasa
dy banjo
koridor

Banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos...

Dokumentacioni ne rregull..

Cmimi i banese per m2 eshte 1100 euro qe ne total i bije 102 300 euro i diskutueshem..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »