SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Banesen ne qender te Gjyrakovcit kati 1 e Mobiluar ne menyr te persosur dhe gaqme per Banim .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Banesen ne qender te Gjyrakovcit kati 1
e Mobiluar ne menyr te persosur dhe gaqme per Banim .Banesa ka shtes dhe ne Vend {Shup} apo mundt te perdoret apo per shum gjera tjera sepse esht me nje siperfaqe te madhe .
Banesa ka ket renditje
1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 wc banjo
1 koridor
1 ballkon
Deren e Blinduar .
Banesa nodhet ne qender te gjyrakovcit ka nje pamje shum te bukur ndertim i ri Pronari Shqipetar perkthimi i menjehershem .
mundesit e pageses ne Dy keste {RATA}.
Qmimi me marveshje .
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebook www.facebook.com/ornela.gashi.5811 
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »