SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
110104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen dy kate per afarizem. Hapesira eshte nga 180m2 per cdo kat. Objekti eshte i pajisur me 24 ore uje dhe rryme. Me nxemje qendrore dhe e pajisur me klima(air conditioner).Distanca nga Qeveria e Republikes se Kosoves vetem 50mCmimi eshte 1200 Euro per nje kat.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Prishtinë
37745333350
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »