SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bernicë e Eperme - 19 ARI
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Madhësia :
1900 m²
ID e produktit :
110105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 19 Ari apo ( 1900 metra katrorë) ne Bernice te Eperme njera parcele ka 10 ARI dhe tjetra 9 ARI. Pronari me flete poseduese dhe kopje planit eshte shqipetar dhe 100% e sigurt. Vendi ka pamje mahnitese per shkak te pozites kodrinoro- malore. Per me shume info kontaktoni : 044 311 388 apo viber +38649 88 99 55
Informata rreth publikuesit
Atdhe
Prishtinë
+38649889955
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »