SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 3 troje ne Çagllavice, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '17
Madhësia :
1140 m²
ID e produktit :
110117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 troje me siperfaqe
I 3.88 ari
II 3.82 ari
III 3.7 ari
Trojet jane ngjitas me fleteposeduse, pa hipoteke, me leje ndertimi.
Ka rruge, rryme, uje, kanalizim.
Mund te kontaktoni ne +37744169490 ne viber dhe whatsapp.
Informata rreth publikuesit
Rigon
Prishtinë
049169490
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »