SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira katin e pare te stepis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
110125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira katin e pare te shtepis me hyrje te veqant dhe e mobiluar,afer RTK -se ne Prishtine .
Shtepia ka dy dhoma te medha ,kuzhine te veqante,shpajze banjo,koridor,terase gjithsej ka 70m katror.Preferohet per familjare .Qmimi me marveshje.
tel 038-239-275 , 044-695-179
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
045629429
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »