SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me Qera 350m2 Mati 1 afer rruges b
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
110127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Lokali me qera ne lagjen Mati 1 afer rruges B. Lokali ka 350 m2 ka 3 hyrje dhe 5 te tjera me dalje ne tarasa ka 2 wc.
Nr I tel. 044 351257 mundi me kontaktu Edhe ne viber 044 351257Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
044 351257
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »