SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Lokali me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
110128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Lokali me qera ne lagjen Mati 1 afer rruges B. Lokali ka 350 m2 ka 3 hyrje dhe 5 te tjera me dalje ne tarasa ka 2 wc poashtu ka Edhe 350 m2 bodrum gjithesej 700 m2. Nr i tel. 044 351257Mundi me kontaktu Edhe ne viber 044 351257

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
044 351257
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »