SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Lokali me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
110129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Lokali me qera ne lagjen Mati 1 afer rruges B. Lokali ka 100 m2 dhe 60 m2 tarasa ka 2 hyrje dhe 1 wc Nr I telefonit 044 351257Mund te kontaktoni Edhe ne viber 044351257

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
044 351257
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »