SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesa me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
110141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesa me qera ne lagjen Mati 1 afer rruges B ndertim I ri.
Leshoj me qera Banesen 70m2 ne katin e 2 te mobiluar banesa ka 1 dhom gjumit sallon kuzhin 1 banjo 1 ballkon.
Leshoj me qera Banesen 70m2 ne katin e 1 te pa mobiluar ka vetem kuzhinen dhe elementet e banjos ka 1 dhom gjumit sallon me kuzhin 1 banjo 1 ballkon.
Leshoj me qera Banesen 60 m2 Kati 2 te pa mobiluar ka vetem elemtet e banjos dhe kuzhinen ne rast nevoje e montojna ka 1 dhom gjumit sallon me kuzhin 1 banjo 1 ballkon.
Nr I telefonit 044 351257
Mund tna kontaktoni Edhe ne viber 044351257Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
044 351257
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »