SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OBJEKTI ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
110148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JAP ME QERA Objektin 250 m2(kati l) + 250m2(kati ll) + PODRUMI ne Fushe Kosove, ne rrugen kryesore Prishtine - Fushe Kosove, perballe BauMarket-it. objekti eshte ne gjendje te rregullt dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje zone me perqendrim shume te larte te bizneseve.Per me teper info, ju lutemi na kontaktoni !!!

Tel: 044/849-704
Informata rreth publikuesit
arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »