SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 85.8m2, Mati - 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka kete renditje:

-Qendrim ditor
- Kuzhinë
- Dhome e fjetjes per prinder
- Dhoma e fjetjes per femije
- Koridor
- Banjo
- Wc
- Depo
- Ballkon

Pjes e kompleksit HIG – Hoxha Invest Group

** Dyer te hyrjes te blinduara
** Dyshemeja pllaka (porcelan,granit),llaminat
** Dritare nga plastika me 3 xhama, me roleta te jashtme
** Mure me izolim akustik
** Pllaka dhe sanitari Italiane
** Sistemi i Geberitit ne banjo
** Ngrohje dhe ftohje ne dysheme
** Sistemi i videofonave
** Qendera tregtare dhe Wellnes
** 100 metra afersi qerdhja,shkolla dhe ambullanta
** Lidhje e lehte ne rruget unazore te Prishtines
** Distanc e madhe mes objekteve
** Parkingu nentokso
** Parku per banor dhe femije
** Planifikimi i banese sipas kerkeses tuaj
** Mundesi e angazhimit te arkitektit per enterier
** Perkrahje e ekipeve profesionale
** Garancion te plot 24 muaj

Adresa: Rr. Enver Maloku Prishtinë

Kontakto: +377(0) 45 406 466
Informata rreth publikuesit
Merita
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »