SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QERA KATI I DYTE AKTASH
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
110191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA KA DHOMËN E DITËS DHE KUZHINË, NJË DHOMË GJUMI KORRIDOR, BANJO, BALLKON, VEND I QETË.
KONTAKTI 044 375 034
Informata rreth publikuesit
shemi_1973
044 375 034
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »