SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 banesa ne Kompleksin Tregita ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
110196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat kanë sip. 66 m me dy dhoma gjumi, dhe 56 m me nje dhomë gjumi.Banesat janë ne katin e 2 dhe te 4 te banimit!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
044194679
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »