SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Mazgit te Ulët - Obiliq (35 Ari)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:23
Madhësia :
3500 m²
ID e produktit :
110207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA së bashku me (35 Ari) TRUALL në Mazgit te Ulët - Obiliq. Toka eshte e përshtatshme për çdo lloj biznesi, ka rruge në te dyja anet e truallit me asfalt. Të gjithe infrasktrukturën e ka në rregull, dhe gjithashtu janë edhe 130 Pemë të kulturave të ndryshme, ose ndrroj me Banes në Prishtinë, ose Fushë Kosovë.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »