SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira te Parku i Qytetit.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
110208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase me pamje nga parku.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 450euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »