SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera te Sllovenia Sport
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
110212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi , kati II.
Komplet e mobiluar.


Cmimi 350 euro me shpenzime
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »