SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat Ne Peje
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
110244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka neshitje banesat ne Peje ne Lagjen Fidanishte.Banesat jane ne ndertim e siper Banesat ka siperfaqe te ndryshme.

Banesa I Ka siperfaqe prej 118m2. Kati 2
Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
2 Terasa

Banesa II ka siperfaqe prej 89m2. Kati 4 Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Doma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
1 Terase

Banesa III me siperfaqe pre 53m2 Kati 2 dhe 3
Banesa Posedon:
Sallon me Kuzhine
1 Dhome Gjumi
1 Banjo
1 Terase

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »