SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Peje
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
110245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Peje ne Lagjen Fidanishte Banesa ka siperfaqe prej 84m2. kati 1 dhe 5. Njera Banese eshte ne gjendje te banueshme.
Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Terase

Mund te Kontaktoni ne nr +38649394111 E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »