SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
110249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender afer Hotelit Grand saktesisht mrapa nderteses qendrore te Pro Credit Bank .Banesa ka 50m2 . Eshte ne katin e pare.Banesa posedon sallonin me kuzhin ,1 dhome gjumi , koridori , banjo,dhe 2 ballkone ,posedon edhe nxemjen me rrym .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blend
044/632-002
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »