SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
110276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen Mat 1 me saktesisht te banesat e Lin Projektit ne katin e 2 . banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje , Salloni , Kuzhina 2 dhoma gjumi,koridor, banjo, leshohet per nderkombetare dhe vendore, gjitheashtu me extra ngrohje,ballkoni dhe parkingu
nr kontakti 044-308 566
Informata rreth publikuesit
SHPALLJE
Prishtinë
044 308566
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »